Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Arrestohet një person nga Kumanova, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Advertisement

Gjatë ditës së djeshme(01.11.2020) zyrtarë policorë nga SPB-Kumanovë, pas një urdhri gjyqësor nga Gjykata Themelore e Kumanovës, kanë arrestuar personin me iniciale I.S. 49 vjeç nga Kumanova. I.S. duhet të vuaj dënim me burg, andaj edhe është dërguar në burgun e Kumanovës.

Advertisement

Read Previous

Replika mes Selim Selimit dhe Abelard Tahirit në Kuvend, deputeti i PDK-së kërkon rrëzimin e kësaj qeverie dhe shkuarjen në zgjedhje

Read Next

Një grua dhe dy burra nga Gostivari kanë sulmuar një 33 vjeçare, privohen nga liria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *