Në veshje sportive, Arta Elezaj thekson linjat tërheqëse të trupit

Estimated read time 1 min read

Arta Elezaj ka bërë një tjetër paraqitje në Instagram, e cila u komentua dhe mori vëmendjen e fansave të saj.
Modelja dhe aktorja postoi disa imazhe për mbi 234 mijë ndjekësit e saj, ku në fokus si çdo herë tjetër kishte linjat e saj trupore.

Arta shihet e veshur e tëra në “Prada” me ngjyrë të zezë, ndërsa dukej joshëse dhe me shumë stil.

Me një grim të lehtë dhe flokët kaçurrela, Arta kompletoi dukjen me një palë syze dielli po ashtu të zeza.

Fansat e saj ishin të shpejt për të komentuar paraqitjen e saj të radhës, që si çdo herë tjetër, as kësaj radhe nuk la anash provokimin me format trupore për të cilat njihet më së miri.

Advertisement

Ndërkohë, kujtojmë që përveç paraqitjeve në rrjetet sociale, bukuroshen nga Klina ka kohë që nuk e shohim në ndonjë projekt televizive.
Vlen të theksohet se famën më të madhe, Arta e mori nga paraqitja e saj në serialin vendor “O sa mirë”.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like