Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Ndërron jetë biznesmeni Enver Maliqi

Advertisement

Lajm i pikëlluar ka tronditur sot Shkupin dhe mbarë miqtë e familjes Maliqi.

Ka ndëruar jetë biznesmeni, afaristi i njohur, Enver Maliqi, njofton NMK-post

Ai ka ndëruar jetë si pasojë e sëmundjes nga Covid 19.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sipas protokoleve shëndetësore, në varrezat e qytetit në Butel në ora 13:45.

“Familja Maliqi me keqardhje të madhe dhe pikëllim të thelle ju informon se ndërroi jetë Enver Maliqi.
Miqtë, familjarët dhe opinioni gjithashtu i informojmë që varrimi do të bëhet sipas protokolleve të Ministrisë së Shëndetësisë kundër COVID 19, në orën 13:45 tek varrezat në Butel.
Ju jemi falenderues për fjalët tuaja në këto momente të vështira për familjen tonë”, njoftojnë nga familja Maliqi.

Ngushëllime familjes!

Advertisement

Read Previous

Zoran Zaev në Samitin “Maqedonia 2025”

Read Next

Gruaja nga Fushë Kosova e rreh burrin me kabllo, e bën për spital