Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Nd*ërroi jetë ish-ushtari i UÇK-së dhe njeriu që kujdesej për var*rezat e dësh*morëve në Sllupçan, Ragmi Ajvazi

Advertisement

Fshati Sllupçan sot ka mbetur pa ish-ush tarin e UCK-së, trimin dhe njeriun shembull. Ka ndë*rruar jetë Ragmi Ajvazi, 55-vjeçar, dikur i njohur me emrin Komandant Pekatea, shkruan News-TV. Pas luf*tës, ai ishte përgjegjës për mirëmbajtjen dhe kujdesin e var*rezave të dësh*morëve të UÇK-së në Sllupçan./News-Tv

Advertisement

Read Previous

Meta: Qeveria ska asnjë plan për vaksinimin

Read Next

Osmani: E kam paragjykuar Albin Kurtin, kam qenë nën ndikimin e LDK-së (VIDEO)