Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Osmani: E kam paragjykuar Albin Kurtin, kam qenë nën ndikimin e LDK-së (VIDEO)

Advertisement

Kandidatja për Presidente në Republikën e Kosovës dhe ushtruese e detyrës si presidente, sot ishte e ftuar në Rubikon tek Adriatik Kelmendi, ku më tej ajo ka folur edhe per raportin me Albin Kurtin e cila tha se e ka paragjykuar mirëpo duke qenë nën ndikimin e LDK-së, përcjell nmk-post

Videon mund t’a ndiqni KËTU

Advertisement

Read Previous

Nd*ërroi jetë ish-ushtari i UÇK-së dhe njeriu që kujdesej për var*rezat e dësh*morëve në Sllupçan, Ragmi Ajvazi

Read Next

Deputetët ndër më të paguarit në RMV, shumë prej tyre nuk kanë folur asnjëherë