Breaking News :

nothing found
28-01-2023

MUSTAFA: DIALOGU PO E HUMB KUPTIMIN

Advertisement

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa është shprehur i pakënaqur me procesin e dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, duke thënë se ky dialog po e humb kuptimin.

“Me sjelljet e Sebisë, në njërën anë dhe të BE-së, në anën tjetër, dialogu po e humb kuptimin. Sa po rrjedh koha, ai më shumë po shndërrohet në instrument të Serbisë për të blerë kohë për ti vënë në harresë krimet e saj”, ka shkruar Mustafa në llogarinë e tij “Facebook”.

Advertisement

Read Previous

SHQIPËRI: NAFTËTARËT NË DITËN E 17 TË GREVËS

Read Next

KOSOVA ME MASA TË REJA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *