Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Mungon vetëm zyrtarizimi, Mustafi transferohet në Bundesligë

Advertisement

Shkodran Mustafi është shumë pranë transferimit në Bundesligë tek ekipi i Schalke 04.

Ozan Kabak pritet të shkojë në Liverpool nga Schalke 04 në formë huazimi, kurse Schalke 04 do të kërkojnë ta zëvendësojnë me Mustafin.

Reprezentuesi i Gjermanisë nuk po ka hapësirë te “Topçinjtë” dhe tash e një kohë përflitet për largimin e tij nga “Emirates Stadium”.

Mustafi është pjesë e Arsenalit që nga viti 2016 duke bërë 102 paraqitje.

Advertisement

Read Previous

Jep dorëheqje anëtari i Këshillit të LVV-së: Lamtumirë demagoga

Read Next

Deputeti Rexhepi takon kryetarin e UNSHMT