Breaking News :

nothing found
26-06-2022

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Advertisement

Moti sot në RMV do të jetë me mot të kthjellët gjatë paradites, ndërsa pasdite pjesërisht me erë. Temperaturat pritet të lëvizin prej 4 deri në 9 °C.

Ndërsa e diela do të mbajë mot me vranësira dhe reshje shiu, në viset malore mundësi edhe për reshje bore. Temperaturat do të sillen nga 4 deri në 7 °C./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Pjesët e trupit që keni pastruar gabim gjithë jetën

Read Next

Sela, Urim me rastin e festës së flamurit

%d bloggers like this: