Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut paradite do të jetë me mjegull dhe lagështi. Ndërsa në orët e pasdites do të ketë diell me vranësira të pakta. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 11 deri 19 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil, me diell dhe mjegull nëpër lugina. Si dhe nuk do të ketë ndryshim të madh të temperaturave.

Advertisement

Read Previous

Asnjë tërmet mbrëmë nuk u regjistrua në Maqedoninë e Veriut

Read Next

Shkupi qyteti i gjashtë në botë për nga ndotja e ajrit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *