Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në mëngjes në pjesën lindore do të ketë kushte për reshje të shiut, ndërsa në vendet malore në pjesën veriperëndimore do të ketë reshje të borës.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 4 deri 16 gradë celcius. Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe vranësira. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglinrore./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

A lindin me Covid-19 foshnjat që kanë pasur nënat të infektuara gjatë shtatzanisë?!

Read Next

Trump zhbllokon ndihmën ekonomike, shmang mbylljen e Qeverisë