Breaking News :

nothing found
27-03-2023

Missi nga Kosova habit me deklaratën: Nuk dua burrë shqiptar!

Advertisement

Një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veseli.

Në sfidën e parë Blerta na zbuloi si i ka punët me zemrën dhe se nuk është në një lidhje dashurie.

“A je single? Nese po i dashuri yt duhet të jetë nga Kosova apo nga Shqipëria?” ishte kjo pyetja iu drejtua Miss Universe Kosova 2020 dhe përgjigjia e saj habiti të gjithë në studio pasi tha se nuk do një burrë shqiptar.

“Jam single dhe nuk dua burrë shqiptar”, u shpreh Blerta Veseli.

Top Channel

Advertisement

Read Previous

Çuçi viziton familjen e Klodian Rashës

Read Next

Plagosen dy persona në Kaçanik, konflikti nisi në komunikacion