Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Çuçi viziton familjen e Klodian Rashës

Advertisement

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka shkuar për vizitë në familjen e Klodian Rashës këtë të diel. Çuçi ka qenë i shoqëruar nga kreu i SHÇBA-së, Muhamet Rrumbullaku dhe numri 2 i Policisë së Shtetit, Albert Dervishaj. Kujtojmë që në familjen e Rashës ka shkuar për ngushëllim edhe kryeministri Edi Rama.

Ministri pas vizitës në familjen Rasha

Klodian Rasha u vra më 8 Dhjetor nga efektivi i forcave “Shqiponja” Nevaldo Hajdaraj. Kjo ngjarja shkaktoi protesta të shumta dhe Sandër Lleshaj u dorëhoq nga posti i Ministrit të Brendshëm. Lleshaj u zëvendësua nga Çuçi./tvklan.al

Advertisement

Read Previous

Ja sa pacientë u pranuan për 24 orë në Covid qendrat e Shkupit

Read Next

Missi nga Kosova habit me deklaratën: Nuk dua burrë shqiptar!