Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Mihrije Braha, mahnitëse me të kuqe (Foto)

Advertisement

Ajo vazhdon të qëndrojë në formë shumë të mirë, edhe përkundër viteve që po kalojnë, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi Mihrija ka publikuar disa fotografi me një fustan tejet elegant, me ngjyrë të kuqe ku duket për mrekulli.
Ajo është e ftuar në një prej emisioneve të fundvitit, së bashku me dy këngëtaret e mirënjohura Edona Llalloshi dhe Loreta Kaçka e njohur për publikun si Lori.

/GazetaBlic/.

Advertisement

Read Previous

Mickoski: Plani i Zaevit 20-21 më ngjason në atë qe ishtë 3-6-9 për BE

Read Next

Albin Kurti nuk ka të drejtë të kandidojë në zgjedhje