Mihrije Braha, mahnitëse me të kuqe (Foto)

Ajo vazhdon të qëndrojë në formë shumë të mirë, edhe përkundër viteve që po kalojnë, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi Mihrija ka publikuar disa fotografi me një fustan tejet elegant, me ngjyrë të kuqe ku duket për mrekulli.
Ajo është e ftuar në një prej emisioneve të fundvitit, së bashku me dy këngëtaret e mirënjohura Edona Llalloshi dhe Loreta Kaçka e njohur për publikun si Lori.

Advertisement

/GazetaBlic/.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like