Breaking News :

nothing found
28-09-2022

Milikije Halimi u bën thirrje qytetarëve: ‘Antarsohuni në LSDM’

Advertisement

Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë (LSDM) ka nisur ripërtëritjen e anëtarësisë së saj. Këtë tash më e ka bërë të ditur kryetari i kësaj partie Zoran Zaev por edhe të gjithë funksionarët e kësaj strukture.

Kryetarja e Komunës së Haraçinës, Milikije Halimi në faqen e saj në facebook u ka bërë ftesë qytetarëve shqiptarë që të azhurnojnë anëtarësimet e tyre n LSDM pasi që sipas saj kjo është partia politike që përfaqëson më së miri ata.

Ky është postimi i plotë i Milikije Halimit

Sot e azhurova anetaresimin tim ne LSDM. I bej thirrje te gjithe anetareve dhe simpatizuesve tane, te bejne te njejten gje ne shtabet me te aferta te partise sone LSDM do te fitoje! LSDM ripertrihet per t’ju sherbyer me mire banoreve tane! shkruan Halimi.

Advertisement

Read Previous

Mexhiti: Pyeteni Grubin kush do të jetë kryeministër për 100 ditë

Read Next

Nënkryetari i PSD-së: Albini nuk han pasul