Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Mbrëmë është regjistruar tërmet në Tetovë dhe Gostivar

Advertisement

Observatori Sizmologjik në Fakultetin e Shkencave të Natyrës dhe Matematikës në Shkup bëri të ditur se mbrëmë në ora 21:18 është regjistruar në tërmet në pjesën perëndimore të vendit.

Epiqendra e tërmetit ndodhet 41 kilometra larg Shkupit, përkatësisht në Tetovë dhe Gostivar.  Fuqia e tërmetit ishte 2.4 ballë dhe u ndjej në Gostivar, Tetovë dhe në zonat përreth.

Advertisement

Read Previous

Kadri Veselit i konfirmohet aktakuza nga Specialja, niset për Hagë

Read Next

Eulex zbarkon edhe në banesat e Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *