Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Eulex zbarkon edhe në banesat e Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit

Advertisement

Policia e Eulex pas konfirmit të aktakuzës për presidentin Hashim Thaçi, kryetarin e PDK-së, Kadri Vselin dhe deputetin Rexhep Selimi , gjatë mëngjesit të sotëm po kryen bastisje tek banesat e tyre.

Kështu merr vesh Gazeta Blic nga burime të saj.

Advertisement

Read Previous

Mbrëmë është regjistruar tërmet në Tetovë dhe Gostivar

Read Next

Vaksinimi kundër gripit sezonal fillon javën e ardhshme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *