Kovid-19 mori edhe një jetë të re – Ndërroi jetë profesori 35 vjeçar

Virusi i paparashikueshëm kovid-19 mori një viktimë të re, mësuesin 35-vjeçar të kimisë në shkollën “25 maj”, Alajdin Imerov.

Imerov, i cili është babai i dy fëmijëve të mitur, humbi sot betejën me koronavirusin, dhe të afërmit dhe miqtë e tij po i japin lamtumirën e fundit në rrjetet sociale.

“Puna e palodhur dhe entuziazmi i madh për punë, përkushtimi dhe veprat e tij për studentët në shkolla, si dhe ngritja e nivelit të shkrim-leximit nga punëa e tij, do të mbeten një vulë për brezat e ardhshëm,” qëndron mes komenteve në në profilin e Fejsbukut të Imerov/GazetaPopulli

Advertisement

Ngushëllime familjes!

Advertisement
Advertisement

You May Also Like