Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Khabib reagon pas nokautimit të Mc Gregor

Advertisement

Connor Mc Gregor është mposhtur me nokaut nga kundërshtari i tij Dustin Poirier.

Kjo ka bërë që Mc Gregor të mos kthehet në mënyrë siç edhe ka dëshiruar.

Me këtë rast ka reaguar njëri nga luftëtarët më të mirë të UFC Khabib Nurmagomedov.

Ai e ka kritikuar Mc Gregorin për këtë humbje.

“Kjo është ajo çfarë ndodh kur e ndryshon ekipin, i braktis partnerët e stërvitjes që të bënë ty kampion dhe stërvitesh me fëmijë të vegjël, shumë larg realitetit”.

Khabib dhe Mc Gregor, ishin ndeshur mes vete në vitin 2019, ku fitues kishte dalur rusi.

Flitet se mund të ketë edhe një meç mes tyre.

 

Advertisement

Read Previous

Evropa heq nga qarkullimi maskat e bëra në shtëpi, shkak mutacioni i ri i Covid

Read Next

Kriset xhamia e Et’hem Beut? Instituti Monumenteve: Mbetje silikoni