• 18-04-2021

Këta janë dy të rinjtë shqiptar që u vra*në mbrëmë në Shkup

Në orët e hershme të mëngjesit, diku rreth orës 03:00 në rrugën Makedonska-Kosovska Brigada, në afërsi të pompës së benzinës “Mak Petrol” në Lagjen e Fushë Topanës ka ndodhur një përleshje e arma*tosur me çrrastë dy persona kanë mbetur të vra*rë dy shqiptarë. Dy vikt*imat janë Afrim Berisha dhe Burim Vardar, të cilët janë qëll*uar në makinë. Forca të shumta policore janë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin./Reporteri.net/

Read Previous

ASH-AAA do të bllokojnë çdo ligj në kuvend

Read Next

Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve me Covid

%d bloggers like this: