Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post se janë kryer 2562 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 758 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 944 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 26 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

A i gjuhet LDK-ja VV-së për Qeverinë e re?

Read Next

Kur nuk është Luani të shpia edhe lepujt bëhen mbret