Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post meson se janë kryer 918 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 103 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 539 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 13 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Mrekullitë që i ndodhin trupit tuaj nëse hani çdo ditë bajame

Read Next

Nuk është Italia, as Greqia, zbulohet vendi që Rama i ”lypi” 975 vaksina