Ja sa të infektuar ka sot në qytetin e Tetovës

Nga 3109  teste për Kovid-19 të kryera gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut 1182 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, ndërkaq 25 kanë humbur betejën me këtë sëmundje, ndërsa 707 pacientë u shëruan, transmeton nmk-post.

Advertisement

Ndërsa në qytetin e Tetovës për 24 orë janë shënuar vetëm 75 raste të reja, 3 viktimë dhe 53 të shëruar/nmk-post.com

Advertisement
Advertisement

You May Also Like