Breaking News :

nothing found
01-12-2022

Ja sa të infektuar ka sot në qytetin e Strugës

Advertisement

Nga 3109  teste për Kovid-19 të kryera gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut 1182 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, ndërkaq 25 kanë humbur betejën me këtë sëmundje, ndërsa 707 pacientë u shëruan, transmeton nmk-post.

Ndërsa në qytetin e Strugës për 24 orë janë shënuar vetëm 27 raste të reja, asnjë viktimë dhe asnjë person i shëruar/nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Ja sa të infektuar ka sot në qytetin e Tetovës

Read Next

Rastet aktive në komunat e Shkupit. Prin Gazibaba