Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Vazhdon trendi i lartë i infektimeve dhe të vdekurve nga Covid 19. Ja sa raste ka sot

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3109 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1182 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 707  pacientë të rikuperuar dhe 25 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Vazhdon trendi i larë i infektimeve dhe të vdekurve nga Covid 19. Ja sa raste ka sot

Read Next

Ja sa të infektuar ka sot në qytetin e Tetovës

%d bloggers like this: