Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Irina Shayk pozon me të brendshme para pasqyrës (FOTO)

Advertisement

Irina mori vëmendjen me pozat para pasqyrës.

Irina Shayk është një prej emrave më të kërkuar të industrisë së modës në mbarë botën, shkruan lajmi.net.

Atë e shohim si imazh i brendeve të njohura, ndërsa shumë shpesh mbulon edhe kopertinat e revistave më prestigjioze.

Mbrëmjen e sontme, modelja vendosi t’i “shpërblejë” fansat me disa fotografi joshëse me të brendshme para pasqyrës.

Modelja kishte veshur në pjesën e sipërme një bluzë të zezë të shkurtër, kurse poshtë vetëm të brendshme dhe vuri në pah linjat trupore.

Për pak minuta nga publikimi i këtyre fotove, Irina pranoi komente e pëlqime të panumërta. /Lajmi.net/

Advertisement

Read Previous

Jeff Bezos fiton 14 miliardë dollarë për një javë

Read Next

Ndërpritet stërvitja e Milanit, trajneri Pioli, pozitiv me koronavirus