Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Lladrovci për Kurtin: S’mundesh me i thanë gruas tënde çka me ba, e le më Agim Veliut

Advertisement

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka thënë se Vetëvendosje nuk arriti ta mbante Qeverinë më shumë se 100 ditë dhe se vetë e kanë nxitur rënien.

 

Kështu deklaroi ai në një gjatë një interviste në T7.

‘’S’mundesh me i thanë gruas tande cka me bo, se le mo Agim  Veliut me i thanë duhet me bo qeshtu. Duhet me pasë një marrëveshje, me bo ma ndryshe. Ai ka dasht me kallxu që i shkarkova krejt bordet, i shkarkova ministrat dhe qe’’, e ka fjalën Lladrovci për Albin Kurtin./Indeskonline/

 

Burimi: https://indeksonline.net/lladrovci-per-kurtin-smundesh-me-i-thane-gruas-tende-cka-me-ba-e-le-me-agim-veliut/?fbclid=IwAR0wdD8iftPMTIqE7M0y6bTPRym4ypZNSDu_LVo2ACdQ_Jk5ROZ8cvOjkok

Advertisement

Read Previous

Pas 3 muajve martesë ata nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram!

Read Next

Moti sot me shi dhe borë në viset malore në Maqedoni