Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Ilir Hasani: Luftë e “çmendur” se cili vend merr vaksinën i pari

Advertisement

Zv.Minsitri i Shëndetësisë, Ilir Asani në emisionin e mëngjesit në Top Channel i cili quhet “Wake Up” ka folur rreth gjendjes epidemiologjike në vend dhe për vaksinimin e popullatës, shkruan nmk-post.

Për më tepër ndiqeni intervistën e plotë:

Advertisement

Read Previous

Taravari pret në takim zv.Ministrin e Arsimit, Arafat Shabani

Read Next

Grubi: Qeveria po përgatit pakon e pestë ekonomike për qytetarët