Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Hoxha dhe Nuredini në vizitë zyrtare në Turqi

Advertisement

Në bashkëpunim të vazhdueshëm, me qëllim të avancimit të marrëdhënjeve ndërshtetërore, Arjanit Hoxha bashkë me kolegun e tij Naser Nuredini, sot në Ankara u takuan me homologun turk Bekim Pakdemirli ku nënshkruan Marrëveshjen për bashkëpunim në fushën e politikës së veterinarisë dhe sigurisë së ushqimit si dhe dy Memorandume për bashkëpunim ndërmjet Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Qeverisë së Republikës së Turqisë në fushën e ujërave dhe pyjeve./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Jep dorëheqje drejtoresha e CIA-së

Read Next

“Fluturoi” gjykatësja “Svarovski”