Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Haradinaj: S’kemi vija të kuqe për asnjërën parti pas zgjedhjeve

Advertisement

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj në konferencën për shtyp ka pranuar në një formë fitoren e VV-së.

Ai thotë se partia që ai drejton do të fitojë rreth 10% dhe deklaroi se nuk ka vija të kuqe me Lëvizjen Vetëvendosje./news33.tv

Advertisement

Read Previous

Ka filluar numërimi i votave nga KQZ, këtu mund t’i shihni rezultatet drejtpërdrejtë

Read Next

Albin Kurti e mund Avdullah Hotin edhe në fshatin e tij, në Ratkoc të Rahovecit