• 26-07-2021

Gruaja r r e h burrin e saj (PAMJE)

Marrëdhënia në çift është diçka e bukur, por ndonjëherë kthehet dhe e mërzitshme. Një sherr masiv ka ndodhur mes një burri dhe një gruaje në Astir ditën e sotme. Siç shihet edhe në video, gruaja nuk kursehet aspak, ndërsa me gjithë forcën që ka vijon që të ushtrojë dhunë ndaj bashkëshortit të saj.

Videoja që ka publikuar JOQ Albania, teksa mesazh-dërguesi thekson se një djalë ka ndërhyrë për të ndarë çiftin, por gruaja ka refuzuar ndihmën e qytetarit dhe ka vijuar me dhunën.

Nuk dihet ende arsyeja e kësaj zënke, teksa theksojmë se jemi në prag të festës së Shën Valentinit dhe ajo duket që po e “parapërgatit” që tani për surprizën e madhe në ditën e të dashuruarve.

Një prej dëshmitarëve ka thënë: Janë burr e grua shkoj ni djal ty ju fol i tha kjo ik pash zotin se nuk esht pun per ty./Botasot/

Read Previous

Dy vjet nga aksi denti t ragjik në Llaskarcë

Read Next

Krasniqi: Mund të pritet rritje e rasteve me COVID-19 në Kosovë

%d bloggers like this: