Breaking News :

nothing found
26-06-2022

Goditet një person nga vetura në Tetovë

Advertisement

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në Tetovë, ku sipas informacionëve një veturë në lëvizje ka goditur një këmbësorë, njofton nmk-post.

Sipas informacionëve nga tereni, policia dhe ndihma e shpejt është në vendngjarje. Ende nuk dihet gjendja e shëndëtësore e personit që është goditur nga vetura./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

U fjalos me gruan, bën 450 km rrugë në këmbë për të qetësuar nervat

Read Next

Vdes nga Covid 19 mjeku në Strugë, ishte kundërkandidat i Selës

%d bloggers like this: