Gjendet pa shenja jete Kosovari në Shkup

Advertisement

Shtetas i Kosovët gjendet pa shenja jete në bulevardin ‘Boris Trajkovski’.

Një qytetar 57-vjeçar i Kosovës u gjet pa ndjenja mbrëmë vonë në Bulevardin Boris Trajkovski në Shkup.

Ndihma e shpejtë konstatoi vdekjen e tij dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit u dorëzua për autopsi./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

ALARMANTE/ 2.553 teste dhe 1.112 kanë rezultuar pozitiv me Covid, 24 të vdekur

Read Next

Ja cili ushqim mund të na mbroj nga Covid-19

%d bloggers like this: