Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Gazetari pyet Johnsonin: “A i krehni flokët, pyet mamaja ime”?! (Video)

Advertisement

Një reporter i BBC pasi mbaroi intervistën  me kryeministrin Boris Johnson I bëri një pyetje të cilën ia kishte kërkuar mamaja e tij personalisht.

Përse nuk i kreh kurrë flokët? Madje as kur i drejtohesh popullit apo përfaqëson atë në arenën ndërkombëtare, nuk i kreh flokët..

 

 

 

 

Përgjigjja e kryeministrit të Britanisë ishte:  E bëj. I kërkoj ndjesë. Bëj më të mirën për ta. Të garantoj që I kreh flokët. Madje kam dhe një krehër në zyrë.  Megjithatë  dërgoji urimet më të mira mamasë tënde për krishtlindje dhe i kërkoj ndjesë për flokët e mi, por kështu I kam./Ora News/

 

 

 

Advertisement

Read Previous

Pas Fondacionit për Thaçin, themelohet edhe një për Kadri Veselin

Read Next

Sulejmani takon aktorin e njohur turk “Çakir”