Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Foto lajm: A filloi sezoni i ndotjes në Shkup?!

Advertisement

Me rënjen e temperaturave në Shkup menjëherë është vërejtur edhe paraqitja e mjegullës dhe smogut. Në orët e vona të mbrëmjes të së mërkurës është vërejtur ndotje e madhe, sidomos në lagjet e Çairit.

Advertisement

Read Previous

Shapaska, dita e diel ditë jo pune

Read Next

Ndotje e lartë e ajrit në Shkup, mbrëmë ka qenë qyteti i pestë më i ndotur në botë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *