Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Fillon protesta e VMRO-së në Shkup

Advertisement

Para pak çastesh ka filluar protesta e VMRO-DPMNE-së për kontestin me Bullgarinë. Protestuesit janë nisur me vetura nga dy lokacione të ndryshme, përkatësisht nga Qendra Sportive Jane Sandanski në Aerodrom dhe Qendra Sportive Borsi Trajkovski në Karposh për t’u takuar së bashku para Qeverisë. Protestuesit kundërshtojnë deklaratën e Zaevit për gjuhën të dhënë për një media bullgare dhe kërkojnë dorëheqjen e tij./Alsat

Advertisement

Read Previous

Këshilltari i BDI-së në Ohër, Nefi Useini jep dorëheqje

Read Next

Rama: I uroj festën Thaçit dhe bashkëluftëtarëve të tij që sot nuk gjenden në shtëpi