• 25-10-2021

Filipçe: Vetëm me vaksinim do ta fitojmë imunitetin kolektiv

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në profilin e tij në Facebook njoftoi edhe një herë përfitimet e vaksinimit.
“Tani është koha për të kontribuar në një kapërcim më të shpejtë të pandemisë së coronavirusit. Procesi i imunizimit është para nesh dhe vetëm me vaksinimin e një numri të madh të qytetarëve do të mund të fitojmë imunitet kolektiv. Bëni kërkesë për vaksinim sot”, ka shkruar Filipçe.
Kushdo që dëshiron të vaksinohet mund të regjistrohet në vakcinacija.mk./Telegrafi/

Read Previous

VOA: Shqipëri/ Kapet sërish koka*inë në portin e Durrësit

Read Next

Luana Vjollca vjen në duet surprizë me Ylli Limanin

%d bloggers like this: