Breaking News :

nothing found
30-11-2022

Filipçe: ISHS po kryen inspektim në klinikën infektive në Shtip, ja arsyet!

Advertisement

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në rrjetin social Facebook, ka paralajmëruar qytetarët se Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor kryen inspektim të jashtëzakonshëm për rastin e pacientit 41 vjeçar i cili vdiq në repartin infektiv në Spitalin Klinik Shtip, njofton nmk-post.

Sipas ministrit Filipçes, pas inspektimit publiku do të njoftohet në kohë.

Ja postimi i Venko Filipçes:

https://www.facebook.com/filipce.venko/posts/2551887895118228

 

Advertisement

Read Previous

Kurz “takim” online, diskutojnë për terrorizmin dhe integrimin e Shqipërisë në BE

Read Next

Ja sa do të shtrejtohen dizeli dhe benzina