Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Filipçe: Dasmat nuk ishin të lejuara, janë organizuar në të zezë

Advertisement

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në emisonin “Samo Vistina” në Kanal 5 deklaroi se opozita nuk është konstruktive dhe pyeti nëse në të gjitha vendet ku është rritur numri i të infektuarve me koronavirus, ministrat e shëndetësisë duhet të japin dorëheqje, përcjell SHENJA.

Filipçe më tej tha se masat të cilat i kanë propozuar për dhjetë ditë do t’i japin informacionet e para, ndërsa për një muaj do të kenë më shumë informacione për atë se si masat kanë ndikuar të numri i të infektuarve, transmeton SHENJA.

Dasmat asnjëherë nuk janë lejuar. Dasmat janë organizuar në të zezë”, tha më tej Filipçe.

Advertisement

Read Previous

Trump apo Biden, sot vendos Amerika!

Read Next

Trupat e Maqedonisë nisin angazhimin në kuadër të KFOR-it në Kosovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *