• 27-10-2021

Exlusive: 336 të infektuar nga Covid-19 në Maqedoni

Siç mëson nmk-post gjatë 24 orëve të fundit në vend janë kryer 1181 testime dhe pozitiv kanë rezultuar 336 persona, ndërsa kanë vdekur 32 persona, ndërkaq të shëruar ka 544 /Northmacedonia-post/

Read Previous

Fillon stolisja e Shkupit për festat e fundvitit, Ja sa do të kushtoj!

Read Next

Vetëvrasje në Kremlin: Truproja i Putinit gjendet i vdekur?

%d bloggers like this: