Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Vetëvrasje në Kremlin: Truproja i Putinit gjendet i vdekur?

Advertisement

Mikhail Zakharov, një punonjës i njësisë përgjegjëse për sigurinë personale të presidentit të Rusisë ka kryer vetëvrasje gjatë orarit të punës, transmetojnë mediat ruse.

“Punonjësi bëri vetëvrasje gjatë shërbimit. Po bëhet një kontroll,” tha një bashkëbisedues i agjencisë së lajmeve ruse TASS.
Disa media ruse pohojnë se bëhet fjalë për truprojën e Vladimir Putinit, por agjencia e lajmeve TASS tha se burimi i tyre mohoi që punonjësi të shërbente në njësinë përgjegjëse për sigurinë personale të presidentit.

Advertisement

Read Previous

Exlusive: 336 të infektuar nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Grubi: Bullgaria nuk konteston identitetin dhe gjuhën moderne maqedonase (VIDEO)