Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Evgjeni Thaçi: Fushatën po e përmbyll me gratë e nderuara të Gjakovës

Advertisement

Vetëm disa orë na ndajnë nga koha e saktë kur fillon heshtja zgjedhore dhe ku ligjërisht partitë politike dhe liderët janë të obliguar që ta ndërprejnë përkohësisht komunikimin me qytetarët, përcjell nmk-post.com

Deputetja nga radhët e PDK-së, Evgjeni Thaçi ka përmbyllur fushatën me gratë e nderruara të Gjakovës ku siç thekson ajo në rrjetin social se po e përmbyll me gratë e nderuara të Gjakovës.

“Fushatën po e përmbyll me gratë e nderuara të Gjakovës dhe me tri shkronjat e arta #UÇK në Deçan.
Faleminderit të gjithë qytetarëve të Kosovës që e përqafuat #Rimëkëmbjen dhe #PDK134 ” , ka shkruajtur Evgjeni Thaçi në rrjetin e saj social facebook.

Advertisement

Read Previous

Italia zgjedh Kryeministrinë e ri, ja kush është!

Read Next

Publikoi në rrjete sociale se do ta shes votën, arrestohet 20 vjeçari në Skenderaj