Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Epidemiologu nga Tetova merr vaksinën anti-covid të Modernas në New York(FOTO)

Advertisement

Epidemiologu nga Tetova Skender Murtezani i cili jeton dhe vepron në New York merr vaksinën anti-covid të Modernas, përcjell nmk-post.com

Ai këtë e bëri të ditur në rrjetin social facebook ku me anë të një fotografie tregoj se ka marrë vaksinën anti-covid të Modernës bashk me mikun e tij ku edhe shkroi “Sot në LICH morra vaksinën Moderna kundër Covid 19 me mikun tim të madh Dr Webe”

Murtezani ndryshe njihet si epidemiologu i suksesshëm nga Tetova në NewYork, ai rjedh gjithashtu nga një familje intelektuale në Tetovë./Nmk-post

Advertisement

Read Previous

Arrihet akordi, Pochettino trajneri i ri i PSG, bashkë me të në Paris edhe…

Read Next

Efekti i pabesueshëm që pijet energjike kanë në trupin tonë