Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Ekskluzive/ Nesër takim Zaev, Hoxha, Sela dhe Gashi!

Advertisement

Pasi ditë më parë u realizua takimi i parë në mes kryeministrit Zoran Zaev si dhe liderët opozitar, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi për çështjen e shtetësisë, siç mëson Nmk-post takim i tillë do të realizohet edhe nesër në kuvend. Gjithashtu, Nmk-post mëson se nga mazhoranca i pranishëm do të jetë edhe ministri i bujqësisë, Arjanit Hoxha si dhe përfaqësues nga BDI. Temë e takimit do të jetë ligji për shtetësi, ku nga takimi i parë si duket palët janë afër arritjes së marrëveshjes./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Gashi: Nuk është e vërtet se kemi kërkuar shtyrjen e regjistrimit

Read Next

Derisa analistët e shkatërruan me kritika, atij i shyohen fansat