Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Edhe Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit (FOTO)

Advertisement
Këngëtarja tjetër shqiptare Rita Ora ka uruar për festën mbarëkombëtare shqiptare 28 Nëntorin, përcjell nmk-post.com
Ajo në rrjetin social facebook ka postuar fotografi ku dhe ka shkruajtur “URIME DITA E FLAMURIT!!!! #28Nëntori Happy Independence Day Albania 🇦🇱 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱” /nmk-post.com
Advertisement

Read Previous

NATO URON SHQIPËRINË PËR 28 NËNTORIN

Read Next

Vullnet Ahmeti uron 28 Nëntorin

%d bloggers like this: