Breaking News :

nothing found
12-08-2022

E trishtë: Vetv*ritet polici kosovar

Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para stacionit policor në Ranillug. Një zyrtar policor dyshohet se ka kryer vetv*rasje. Ngjarja ka ndodhur orët e mbrëmjes së sotme ndërsa polici siç mëson KALLXO.com është i nacionalitet shqiptar. KALLXO.com mëson nga burimet brenda policisë në Gjilan se polici dyshohet se aktin e rë*ndë e ka kryer para stacionit policor në Ranillug.Nuk dihen ende shkaqet për rastin në fjalë, ndërsa organet e rendit kanë dalur në terren. Policia e Kosovës ende nuk është prononcuar për rastin./Kallxo.com

Advertisement

Read Previous

Futsall – Shkëndija si mysafire deklason UEJL-in me rezultat dyshifror

Read Next

Shkup: Hyn si në shpi të vetë dhe vjedh biçikletën (Video)