Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Derisa mbështetësit e Trump su*lmuan Kongresin, ja çfarë bënte Melania?

Advertisement

Pasi mbështetësit e tij su*lmuan ndërtesën e Kongresit, duke u përpjekur të rrëzonin fitoren e demokratit Joe Biden në zgjedhjet e fundit presidenciale të SHBA, Donald Trump menjëherë u drejtua në mediat sociale (ku iu mohua më vonë hyrja). Kufizim në rrjetet sociale pati edhe vajza e tij Ivanka. .

Ndryshe nga ata, Melania nuk u paraqit aspak. Shumë njerëz pyetën se ku ishte gruaja e Trump gjatë trazirave, ndërsa CNN mësoi se ajo kishte organizuar një xhirim fotografik në Shtëpinë e Bardhë në atë kohë.
“Ata po filmonin qilima dhe gjëra të tjera në rezidencën e presidentit dhe krahut lindor,” tha burimi i tyre.
Melania Trump ingresa cientos de miles de dólares por unas fotografías que los medios solo pueden usar para contar historias «positivas»
Melania thuhet se dëshiron të botojë një libër në të cilin do të merret me artikujt që ka marrë që nga hyrja në Shtëpinë e Bardhë.
Ndërsa shumë media dhe publiku pyesin nëse Melania do të reagojë ndaj ndërhyrjes në ndërtesën e Kongresit, një burim i Shtëpisë së Bardhë i tha CNN se nuk do të kishte asnjë të tillë.

“Ajo nuk është më mendërisht ose emocionalisht e gatshme të përfshihet,” tha burimi.

Advertisement

Read Previous

Pendarovski, Zaev dhe Xhaferi në vizitë Krishtlindjesh te Kryepeshkopi Stefan

Read Next

EKSKLUZIVE/ Rritet numri i të vde*kurve nga Covid 19 në Maqedoni