Breaking News :

nothing found
16-08-2022

EKSKLUZIVE/ Rritet numri i të vde*kurve nga Covid 19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 2953 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 556 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni.

Gjithastu, 404 pacientë janë regjistruar si të shëruar dhe 22 vik*tima nga virusi korona./Nmk-post.com/

Advertisement

Read Previous

Derisa mbështetësit e Trump su*lmuan Kongresin, ja çfarë bënte Melania?

Read Next

Vërshimet – Ushtria e Kosovës në ndihmë të popullatës