Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Bleona Qereti bën vaksinën kundër Covid-19: Është koha për ta mundur virusin një herë e mirë

Advertisement

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan:

“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë COVID -19 vaksinë për tu marrë në konsideratë. Është koha për ta mundur atë një herë e mirë.

Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”.

Bleona Qereti bën vaksinën kundër Covid-19: Është koha

Bleona Qereti bën vaksinën kundër Covid-19: Është koha

Advertisement

Read Previous

Dhjetë të vdekur dhe 166 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

Read Next

COVAX në fund të janarit nis shpërndarjen e vaksinave kundër COVID-19