• 23-09-2021

Bie numri i të infektuarve nga Covid-19 në Maqedoni, ja sa u regjistruan sot

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 1837 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 613 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 688 pacientë të rikuperuar dhe 25viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Read Previous

Shkëndija fiton A. Pandevin, Struga triumfon ndaj Rabotniçkit

Read Next

Tetova dhe Gostivari më shumë të shëruar se të infektuar nga COVID-19 në 24 orët e fundit

%d bloggers like this: