• 25-10-2021

Bëhet interesant derbi, shënon Barcelona ndaj Realit

Skuadra e Barcelonës e ka zvogëluar epërsinë e Real Madridit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 30-të në La Liga.
Golin për rezultatin 2 me 1 e ka shënuar Mingueza në minutën e 60’të, shkruan Nmk-post.
Kujtojmë që dy golat për Real Madridin i kanë shënuar: Kroos dhe Benzema./Nmk-post/

Read Previous

Spanja nis sezonin veror, maska do të mbahet edhe brenda në ujë

Read Next

Reali fiton “El Clásicon“ dhe kap Atleticon në krye, Barcelona zbret në vendin e tretë

%d bloggers like this: